Sport

Timemaster w MMA

Mieszane Sztuki Walki

MMA czyli mieszane sztuki walki (ang. mixed martial arts, MMA) dyscyplina, która już od wielu lat cieszy się ogromna popularnością na świecie i w Polsce. Timemaster nawiązywał współprace z największymi polskimi gwiazdami i prekursorami tego sportu w naszym kraju.

 

Z naszym logiem do klatek, ringów i oktagonów wychodziły takie sławy jak Mamed Chalidow, Marcin Różalski, Karol Bedorf, Michał Materla, Borys Mańkowski czy Oskar Piechota. Bardzo dużą popularnością cieszyła się swego czasu kolekcja zegarków związanych z różnymi sportami walki, w tym również z MMAMłode pokolenie polskiego MMA

Timemaster we współpracy z młodymi utalentowanymi zawdonikami MMA

 

BARTOSZ LEŚKO

"Swoją przygodę ze sportem rozpocząłem w wieku 6 lat,  kiedy tata zaprowadził mnie na pierwszy trening karate. Byłem członkiem kadry narodowej oraz medalistą Mistrzostw Świata, Europy i Polski. W 2015 roku, mając 18 lat, zadebiutowałem na zawodowym ringu dla organizacji Time Of Masters, której głównym sponsorem jest marka Timemaster.  Dwa lata później podpisałem kontrakt z czołową organizacją w Polsce - Fight Exclusive Night. Stoczyłem dla tej federacji siedem pojedynków, przegrywając tylko jeden z nich. Aktualnie mój zawodowy rekord to dziewięć wygranych, jedna porażka oraz dwa remisy.  Kolejne pojedynki będę toczył pod banderą dużej światowej organizacji ACA, znanej z wysokiego poziomu sportowego. Należy podkreślić, iż jej hasłem przewodnim jest „less show more fighting” z którym się utożsamiam." 

KACPER FORMELA

"Moim największym marzeniem jest  osiągnięcie tytułu mistrza UFC, najlepszej federacji MMA na świecie. Miałem już okazję reprezentować Polskę na pierwszych i drugich Mistrzostwach Świata Amatorskiego MMA Światowej Federacji IMMAF. Odbyły się one w Las Vegas w 2014 i 2015 roku przy boku UFC. Dwukrotnie zająłem piąte miejsce na świecie. Piątego grudnia 2015 roku stoczyłem swój pierwszy zawodowy pojedynek, kończąc go zwycięsko już w pierwszej rundzie.
Moją karierę możecie śledzić Państwo na #FormelaVLog, na platformie YouTube. Ten wideoblog to nie tylko relacje z mojego życia, ale również próba promowania wartości, w które wierzę. Staram się motywować i wspierać innych poprzez przekazywanie własnych doświadczeń.  Podążając drogą wojownika i trenując dziecięce grupy karate, spełniam te założenia. Szacunek, dyscyplina i psychologia - tego właśnie nauczyły mnie sporty walki. Kształcimy się całe życie i bez wątpienia wartości człowieka mogą się zmieniać. Ważne, by dążyć do doskonałości".


Timemaster na rowerze

Klub Sportowy AQUILA Wadowice oraz Kramarczyk Team

 

Wieloletnia współpraca z Klubem Sportowym Aquila zaowocowała całą gamą imprez i zawodów rowerowych rangi krajowej i międzynarodowej. Zawodnicy Klubu z logiem Timemastera reprezentują nasz kraj w ramach Kadry Narodowej oraz startują i odnoszą sukcesy w Mistrzostwach Polski BMX oraz trialu rowerowym.


Timemaster we współpracy z MK TEAM

Od 2014 roku wspieramy MK Team w organizacji imprez biegowych

GRAND PRIX MK TEAM, na który składają się:

PARKOWE HERCKLEKOTY

BIEG ŚWIETLIKÓW

NOCNE MARKI

BIEG MIKOŁAJKOWY

http://www.mkteamevents.pl/o-nas/


Miejski Klub Sportowy Ogniwo

Timemaster od wielu lat obecny jest na stadionie rugby w Sopocie

Timemaster ma zaszczyt być członkiem elitarnego Klubu Biznesu Ogniwa Sopot. Jesteśmy dumni z tego wyróżnienia i cieszymy się z wieloletniej współpracy.


Bartek Smektała z zegarkiem Timemaster

Młody i niezwykle utalentowany żużlowiec, lista jego osiągnięć jest imponująca:

Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów (srebro 2019, złoto 2018, srebro 2017)
Memoriał im. Alfreda Smoczyka (brąz 2019)
Srebrny Kask (złoto 2018, brąz 2017, srebro 2016)
Drużynowy Puchar Świata (SWC) (złoto 2017)
Indywidualne Mistrzostwa Ligi Juniorów (złoto 2016)
Drużynowe Mistrzostwa Ligi Juniorów (złoto 2016, brąz 2015)
Drużynowe Mistrzostwo Polski (złoto 2019, 2018, 2017, 2015)
Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski (srebro 2018, złoto 2017, brąz 2016)
Indywidualne Mistrzostwa Europy Juniorów (srebro 2017, brąz 2015)
Drużynowe Mistrzostwo Europy Juniorów (złoto 2017, 2016, 2015)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwo Polski (złoto 2016)
Młodzieżowe Drużynowe Mistrzostwo Wielkopolski (złoto 2015)
Drużynowe Mistrzostwo Świata Juniorów (złoto 2019, 2018, 2017, 2016)
Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Par Klubowych (złoto 2018, 2017, 2016, srebro 2015)
Indywidualny Puchar Europy (u19) (brąz 2017)
Brązowy Kask (złoto 2017, brąz 2016)

Timemaster w sporcie

Kolarstwo, MMA, żużel, biegi i wiele innych...

Marka Timemaster od lat wspiera polskich sportowców. Z naszym logiem starują zawodnicy w wielu dyscyplinach. Często również jesteśmy patronami popularnych imprez sportowych a zegarki Timemaster cieszą się wielką popularnością jako nagrody w zawodach.

Więcej

Zegarki Timemaster

Dostępne w ponad 700 punktach sprzedaży...

Zegarki Timemaster dystrybuowane są tylko i wyłącznie przez naszych autoryzowanych przedstawicieli handlowych i trafiają do ponad siedmiuset punktów handlowych na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz w sprzedaży internetowej.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sieć sprzedaży