Zegarki kieszonkowe

Kieszonkowe zegarki Timemaster

Pierwszy zegarek kieszonkowy powstał w XVI wieku... kiedyś zegarek elit, obecnie prestiżowy dodatek nawiązujący wzornictwem do minionej epoki. Zegarek kieszonkowy to doskonały pomysł na nietuzinkowy prezent, nie tylko dla pasjonatów sztuki zegarmistrzowskiej. Nasza "kieszonka" w stylu retro doskonale nadaje się na upominek dla osób cieszących się szczególnym szacunkiem -  Seniorów Rodów, ukochanych Ojców i Dziadków.

Elegancja tych zegarków doceniona jest również przez młodszych bywalców uroczystych przyjęć i spotkań o oficjalnym charakterze. Nie jest to propozycja jedynie dla osób starszych, choć jedną z charakterystycznych jego cech jest duża czytelna, jasna tarcza.

Zegarek dla prawdziwych koneserów - ten czasomierz to perfekcyjnie wykonane arcydzieło z niezawodnym, wyposażonym w datownik japońskim mechanizmem. Mocowaniem zegarka jest  łańcuszek zwany dewizką. Proponowane przez nas modele występują w klasycznej kolorystyce i posiadają eleganckie aksamitne etui służące do ich przechowywania.

Zegarek kieszonkowy to zegarek z duszą. Symbol dawnych czasów we współczesnym wydaniu. Naszą wysokiej jakości kolekcję stworzyliśmy po to, aby wrócić pamięcią do tego co było i przekazywać najlepsze tradycje zegarmistrzowskie kolejnym pokoleniom.

Wróć     Kup online

 

Timemaster w sporcie

Kolarstwo, MMA, żużel, biegi i wiele innych...

Marka Timemaster od lat wspiera polskich sportowców. Z naszym logiem starują zawodnicy w wielu dyscyplinach. Często również jesteśmy patronami popularnych imprez sportowych a zegarki Timemaster cieszą się wielką popularnością jako nagrody w zawodach.

Więcej informacji

Zegarki Timemaster

dostępne w ponad 700 punktach sprzedaży...

Zegarki Timemaster dystrybuowane są tylko i wyłącznie przez naszych autoryzowanych przedstawicieli handlowych i trafiają do ponad siedmiuset punktów handlowych na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sieć sprzedaży