Zegarki dziecięce

Zegarki Timemaster dla najmłodszych

 

Zdążyć na czas do szkoły... nie spóźnić się na obiad... pora spać... chyba żadne dziecko nie przepada za tymi zwrotami. Nudne nakazy i zakazy... czy można jakoś urozmaicić tą szarą codzienność ? Oczywiście! odpowiedzią są dziecięce zegarki Timemaster. Zegarki rozmiarami dopasowane dla dziecięcych rączek, zarówno tych najmłodszych jak i tych ciut starszych. W modelach elektronicznych mnogość funkcji a w modelach kwarcowych szeroka paleta optymistycznych barw.

Szczególną kategorią zegarków dziecięcych są modele komunijne. Przyjęcie Pierwszej Komunii Świętej to dla dziecka szczególne wydarzenie, które zapada w pamięć na całe życie. Polska tradycja nakazuje obdarować dziecko z tej okazji "pierwszym" zegarkiem. Timemaster co roku przygotowuje kolekcję zegarków dziewczęcych i chłopięcych w ozdobnym opakowaniu, specjalnie na tą nadzwyczajną okazję.

 

Wróć     Kup online

 

Timemaster w sporcie

Kolarstwo, MMA, żużel, biegi i wiele innych...

Marka Timemaster od lat wspiera polskich sportowców. Z naszym logiem starują zawodnicy w wielu dyscyplinach. Często również jesteśmy patronami popularnych imprez sportowych a zegarki Timemaster cieszą się wielką popularnością jako nagrody w zawodach.

Więcej informacji

Zegarki Timemaster

dostępne w ponad 700 punktach sprzedaży...

Zegarki Timemaster dystrybuowane są tylko i wyłącznie przez naszych autoryzowanych przedstawicieli handlowych i trafiają do ponad siedmiuset punktów handlowych na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sieć sprzedaży