Zegarki męskie Multidate

Zegarki męskie z rozbudowanym kalendarzem

 

Męskie zegarki Timemaster MultiDate to kolekcja czasomierzy obejmująca modele zarówno na paskach jak i na bransoletach. Nazwa kolekcji pochodzi od zastosowanych w niej mechanizmów kwarcowych, które oprócz wskazań czasu zaopatrzone zostały również w tak zwane rozbudowane kalendarze. Na tarczach tych zegarków umieszczone zostały dodatkowe małe cyferblaty, które w zależności od modelu mogą wskazywać dzień tygodnia, dzień miesiąca lub zegar dwudziestoczterogodzinny. Te dodatkowe elementy są nie tylko praktycznymi wskaźnikami ale również stanowią znaczący element dekoracyjny produktów. Dzięki dodatkowym szczegółom projektanci dostali genialne narzędzie do ożywienia designu zegarków i to nie tylko w przenośni. W Timemasterach nigdy nie stosujemy atrap - wszystkie elementy zawsze są funkcyjnymi częściami czasomierzy.

 

Wróć     Kup online

 

Timemaster w sporcie

Kolarstwo, MMA, żużel, biegi i wiele innych...

Marka Timemaster od lat wspiera polskich sportowców. Z naszym logiem starują zawodnicy w wielu dyscyplinach. Często również jesteśmy patronami popularnych imprez sportowych a zegarki Timemaster cieszą się wielką popularnością jako nagrody w zawodach.

Więcej informacji

Zegarki Timemaster

dostępne w ponad 700 punktach sprzedaży...

Zegarki Timemaster dystrybuowane są tylko i wyłącznie przez naszych autoryzowanych przedstawicieli handlowych i trafiają do ponad siedmiuset punktów handlowych na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sieć sprzedaży