Zegarki sportowe

Sportowe zegarki Timemaster

 

Jest wiele czynników definiujących czym jest zegarek sportowy. Wśród nich jest jego funkcjonalność, trwałość, wodoodporność, sportowy wygląd. Wychodząc na przeciw tym wymaganiom Timemaster stworzył kilka kolekcji, które zadowolą najbardziej wymagającego i preferującego sportowy tryb życia użytkownika.

Zegarek sportowy to niezbędny dodatek dla każdego miłośnika aktywnego spędzania wolnego czasu. Wielofunkcyjne zegarki wodo- i błoto-odporne, niezawodne w każdej sytuacji i charakteryzujące się nie tylko zaawansowanymi funkcjami, ale również nowoczesnym, sportowym wyglądem to główne założenia, którymi kierowaliśmy się tworząc nasze sportowe czasomierze.  Wygląd odgrywa wielką rolę w definiowaniu zegarka sportowego. W naszych kolekcjach możemy poszczycić się modelami, które nie tylko posłużą Ci przez długi czas, ale również stanowić będą świetny dodatek dla każdego zwolennika dbania o kondycję fizyczną.

Niezależnie od tego czy jesteś na początku sportowej przygody czy od dawna preferujesz aktywny tryb życia, a może po prostu podoba Ci się sportowy styl - zapraszamy do zapoznania się z naszymi zegarkami. Wysokiej jakości materiały i funkcjonalność, zamknięte w nowoczesnym, sportowym designie - oto fundamenty naszych sportowych kolekcji.

 

Wróć     Kup online

 

Timemaster w sporcie

Kolarstwo, MMA, żużel, biegi i wiele innych...

Marka Timemaster od lat wspiera polskich sportowców. Z naszym logiem starują zawodnicy w wielu dyscyplinach. Często również jesteśmy patronami popularnych imprez sportowych a zegarki Timemaster cieszą się wielką popularnością jako nagrody w zawodach.

Więcej informacji

Zegarki Timemaster

dostępne w ponad 700 punktach sprzedaży...

Zegarki Timemaster dystrybuowane są tylko i wyłącznie przez naszych autoryzowanych przedstawicieli handlowych i trafiają do ponad siedmiuset punktów handlowych na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sieć sprzedaży