Zegarki męskie klasyczne

Tradycyjne modele męskie

 

Uzupełnieniem każdego stroju mężczyzny powinien być zegarek. Kolekcja męskich zegarków klasycznych bazuje na prostej i eleganckiej formie tradycyjnych czasomierzy.

Modele te są praktycznym uzupełnieniem kreacji, ale nie stanowią jej głównego motywu. Znajdziemy tu zarówno egzemplarze z datownikami (pojedynczymi, podwójnymi), ale również minimalistyczne wskazujące tylko godzinę dwu- lub trzy-wskazówkowe.

Męski zegarek klasyczny to propozycja nie tylko dla Panów, którzy preferują stroje oficjalne, garnitury czy marynarki, ale jest również doskonałym wyborem dla wszystkich zwolenników subtelnych nie rzucających się na pierwszy plan dodatków.

 

 Wróć     Kup online

 

Timemaster w sporcie

Kolarstwo, MMA, żużel, biegi i wiele innych...

Marka Timemaster od lat wspiera polskich sportowców. Z naszym logiem starują zawodnicy w wielu dyscyplinach. Często również jesteśmy patronami popularnych imprez sportowych a zegarki Timemaster cieszą się wielką popularnością jako nagrody w zawodach.

Więcej informacji

Zegarki Timemaster

dostępne w ponad 700 punktach sprzedaży...

Zegarki Timemaster dystrybuowane są tylko i wyłącznie przez naszych autoryzowanych przedstawicieli handlowych i trafiają do ponad siedmiuset punktów handlowych na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz w internecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sieć sprzedaży