Marka Timemaster

ZEGARKI TIMEMASTER TO PONAD ĆWIERĆ WIEKU DOŚWIADCZENIA I TRADYCJI

      Marka Timemaster KG Collection obecna jest na polskim rynku zegarmistrzowskim od 1991 roku kiedy to założyciel firmy uruchomił na śląsku swą pierwszą hurtownię w branży zegarkowej. Szybko okazało się, że zapotrzebowanie rynku jest spore i z małej hurtowni firma zaczęła przeradzać się w prężnie działające przedsiębiorstwo. Ekspansja marki szybko objęła teren całej polski a w późniejszym czasie również Czechy, Słowację, Węgry i Chorwację. Dystrybutor Timemastera, firma Hermes, z jednoosobowej działalności gospodarczej w grudniu 2007 roku została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Za dystrybucję zegarków Timemaster odpowiedzialna jest grupa przedstawicieli handlowych, którzy od wielu lat niezmiennie docierają z ofertą do sklepów z zegarkami, punktów zegarmistrzowskich, galerii handlowych i wszędzie tam gdzie nasze kolekcje mogą zainteresować nabywców. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam kierować do klientów ofertę skrojoną na miarę ich potrzeb, proponowane kolekcje są zawsze dopasowane do punktów handlowych aby w optymalny sposób wykorzystać przestrzenie wystawiennicze i potencjał sklepu.

      Od początku istnienia firmy skupiamy się na tworzeniu zegarków niezawodnych, dopasowanych do aktualnych trendów mody oraz na zachowaniu rozsądnego poziomu cenowego. W ofercie Timemaster'a znajdują się zarówno modele klasyczne jak i nowoczesne. Przekrój wzornictwa jest bardzo bogaty, tak aby każdy klient mógł znaleźć zegarek odpowiadający jego gustom i oczekiwaniom. W naszych produktach pracują najlepsze japońskie mechanizmy takich marek jak Citizen lub Seiko-Epson, dzięki czemu jesteśmy w stanie udzielać trzy letniej gwarancji na wszystkie zegarki. Dla wygody naszych klientów stworzyliśmy sieć firmowych serwisów, której punkty znajdują się w większości dużych miast na terenie całego kraju. Lista punktów serwisowych dostępna jest na naszej stronie.

      Zegarki Timemaster to również świetne narzędzie marketingowe. Zegarek jest idealnym nośnikiem reklamy, który niejednokrotnie wykorzystujemy do pomocy potrzebującym. Przez ponad ćwierć wieku obecności na rodzimym rynku podejmowaliśmy wiele akcji mających na celu wparcie organizacji charytaywnych. Pochwalić możemy się sporymi sukcesami na tym polu a uśmiechnięte twarze mówią same za siebie.


 

Fundacja DKMS – niezależna organizacja non-profit, działająca w Polsce od 2008 roku, posiada status organizacji pożytku publicznego. Misją Fundacji jest znalezienie dawcy dla każdego pacjenta na świecie potrzebującego przeszczepienia krwiotwórczych komórek macierzystych z krwi lub szpiku kostnego.

Specjalnie dla Fundacji DKMS stworzyliśmy oryginalne i niepowtarzalne zegarki Timemaster. Stanowią one wyjątkowy prezent dla wyjątkowych ludzi. Kupując ten jedyny w swoim rodzaju czasomierz również stajesz się kimś wyjątkowym, gdyż wspierasz Fundację DKMS w poszukiwaniu kolejnych dawców komórek macierzystych.
Jeżeli chcesz obdarować kogoś, szczególnie ważnego czymś niebanalnym i tym samym przyczynić się do wsparcia Fundacji, jest to idealny prezent. Jesteśmy zaszczyceni i dumni z tego, że możemy być częścią tego wspaniałego projektu, który jest szczególnie bliski naszemu sercu.
Trzy lata temu, nasz przyjaciel i współpracownik zachorował na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Jego życie zawisło na cienkiej nitce i tylko przeszczep szpiku był dla niego szansą na dalsze życie. To właśnie dzięki bazie danych Fundacji DKMS został znaleziony dla niego niespokrewniony dawca. To dzięki Fundacji i jej nieocenionej działalności, nasz przyjaciel jest z nami i znów może cieszyć się życiem.


 

TIMEMASTER i ochrona środowiska.
Ekologia w biznesie przestaje być jedynie modą. Prowadzenie działań mających na celu minimalizację oddziaływania firmy na środowisko jest możliwe tylko przy stuprocentowym zaangażowaniu ze strony przedsiębiorcy i pracowników. Wprowadzając na rynek nasze zegarki staramy się kierować takimi właśnie zasadami, zachowując pełną świadomość tego, jaki cel temu przyświeca. Coraz częściej działania korzystne dla środowiska wypływają z głębokich przekonań i rosnącej świadomości właścicieli, menedżerów i pozostałych pracowników.

Jako producent czasomierzy współpracujemy z profesjonalnymi organizacjami zapewniającymi nam pełne wsparcie w ochronie środowiska, a także w realizacji obowiązków dotyczących wprowadzania naszych produktów na rynek. Są to firmy, których misją jest nie tylko aktywna ochrona środowiska, ale także wykorzystanie skutecznych strategii oraz najnowocześniejszych technologii z celu zrealizowania w naszymi imieniu ustawowych obowiązków recyklingu, przetwarzania i odzysku wybranych grup odpadów.

Edukacja ekologiczna jest dla nas równie ważna. Celem zwiększania świadomości ekologicznej i szerzenia prawidłowych postaw proekologicznych bierzemy udział w organizowaniu kampanii edukacyjnych. Tylko w 2019 roku mieliśmy swój wkład w przeprowadzenie kilku wielkich projektów:

·       Projekt edukacyjny „Pan Sprzątalski” na temat zasad pozbywania się odpadów pochodzących z gospodarstw domowych, przeprowadzony w klasach przedszkolnych i szkolnych 1-3, w województwie śląskim.

·       V Podhalańskie Dni Recyklingu oraz Nowosądeckie Dni Czystego Powietrza i Recyklingu, obejmujące m.in. warsztaty i pokazy naukowe wyjaśniające zasady postępowania z elektroodpadami oraz odpadami komunalnymi.

·       Ogólnopolski program edukacyjny dla szkół ZBIERAJ BATERIE I TELEFONY! na temat prawidłowego pozbywania się zużytych baterii i telefonów komórkowych, w szkołach w całej Polsce.

CERTYFIKAT DZIAŁALNOŚCI EDUKACYJNEJ


 

Akcja Pomagaj Pomagać, której ojcem jest Marcin Różal Różalski, osoba równie pozytywna co kontrowersyjna zaraziła nas bakcylem pomocy zwierzakom. Już niejednokrotnie nawiązywaliśmy współpracę w tym zakresie dostarczając naszych produktów, które na aukcjach organizowanych przez Pomagaj Pomagać osiągały zawrotne ceny, które z kolei "przetapiane" są na różnego rodzaju dobra potrzebne zwierzakom Różala.


 

Dom Pomocy Społecznej dla Dzieci i Młodzieży w Broniszewicach prowadzony przez siostry dominikanki, zwrócił uwagę jednego z naszych przedstawicieli handlowych, który nie mógł przejść obojętnie obok ich niesamowitej charyzmy oraz zaangażowania. Z miejsca postanowiliśmy włączyć się w dzieło budowane przez bohaterskie siostry.

Timemaster w sporcie

Kolarstwo, MMA, żużel, biegi i wiele innych...

Marka Timemaster od lat wspiera polskich sportowców. Z naszym logiem starują zawodnicy w wielu dyscyplinach. Często również jesteśmy patronami popularnych imprez sportowych a zegarki Timemaster cieszą się wielką popularnością jako nagrody w zawodach.

Więcej

Zegarki Timemaster

Dostępne w ponad 700 punktach sprzedaży...

Zegarki Timemaster dystrybuowane są tylko i wyłącznie przez naszych autoryzowanych przedstawicieli handlowych i trafiają do ponad siedmiuset punktów handlowych na terenie Polski, Czech i Słowacji oraz w sprzedaży internetowej.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.

Sieć sprzedaży